Jersey lepedő EXCLUSIVE sötétzöld 140 x 200 cm
Kapcsolódó termékek
Kedvezménykupon -10% "BLACKWEEK"
Jersey vörös lepedő EXCLUSIVE 140 x 200 cm
Raktáron
(>10 db)
4 105 Ft
Akció
4 739 Ft
–64 %
Jersey régi rózsaszín lepedő 90 x 200 cm
Raktáron
(>10 db)
1 668 Ft
Kedvezménykupon -10% "BLACKWEEK"
Jersey bézs lepedő EXCLUSIVE 160 x 200 cm
Raktáron
(>10 db)
4 739 Ft
Kedvezménykupon -10% "BLACKWEEK"
7 116 Ft
–40 %
Frottír krém lepedő EXCLUSIVE 160x200 cm
Raktáron
(>10 db)
4 205 Ft
Kedvezménykupon -10% "BLACKWEEK"
Jersey piros lepedő EXCLUSIVE 200 x 220 cm
Raktáron
(>10 db)
5 848 Ft
Kedvezménykupon -10% "BLACKWEEK"
7 116 Ft
–33 %
Frottír rózsaszín lepedő EXCLUSIVE 160x200 cm
Raktáron
(>10 db)
4 739 Ft
Akció
6 324 Ft
–35 %
Lux pamut lepedő sötétszürke 220x240 cm
Raktáron
(>10 db)
4 104 Ft
Kedvezménykupon -10% "BLACKWEEK"
7 116 Ft
–40 %
Frottír sárga lepedő EXCLUSIVE 160x200 cm
Raktáron
(>10 db)
4 227 Ft
Kedvezménykupon -10% "BLACKWEEK"
7 116 Ft
–33 %
Frottír zöld lepedő EXCLUSIVE 160x200 cm
Raktáron
(>10 db)
4 739 Ft
Kedvezménykupon -10% "BLACKWEEK"
4 739 Ft
–53 %
Jersey sötét rózsaszín lepedő 90 x 200 cm
Raktáron
(>10 db)
2 203 Ft
Kedvezménykupon -10% "BLACKWEEK"
6 324 Ft
–32 %
Frottír zöld lepedő EXCLUSIVE 140x200 cm
Raktáron
(>10 db)
4 263 Ft
Kiárusítás
Kedvezménykupon -10% "BLACKWEEK"
Frottír vörös lepedő EXCLUSIVE 160x200 cm
Raktáron
(>10 db)
4 739 Ft
Kedvezménykupon -10% "BLACKWEEK"
3 154 Ft
–40 %
Mentő pamut lepedő - VEGYES SZÍNEK
Raktáron
(6 db)
1 886 Ft
Akció
6 324 Ft
–48 %
Jersey lepedő EXCLUSIVE világos mentolzöld 90 x 200 cm
Raktáron
(>10 db)
3 264 Ft
Akció
6 324 Ft
–50 %
Jersey lepedő EXCLUSIVE korallszínű 90 x 200 cm
Raktáron
(>10 db)
3 157 Ft
Termék részletes leírása
Anyag
- Összetétel: 100% pamut
- Grammsúly: 170 g/m²
Szín
- Zöld
Méretek
- Méret: 140 x 200 cm
Jellemzők
- Puha és tartós anyag hosszú élettartammal
- Magas rugalmasság, nem csúszik és szorosan tart
- Nem igényel vasalást
- A lepedő teljes kerületén gumival szegett
Gyakorlati tanácsok
- Az első használat előtt alaposan mossa ki a lepedőt
- Ajánlott mosási hőmérséklet: 30–40 °C (a gyártó címkéje szerint)
- Ajánlott mosás: minden héten, maximum 1x 14 naponta
- Szárítógépben alacsony hőmérsékleten szárítandó
Csomag tartalma
- 1 db lepedő 140 x 200 cm
Inspirálódjon tovább
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Lepedők |
|---|---|
| ? Termék színe: | Zöld |
| ? Méret: | 140 x 200 cm |
| ? Grammsúly: | 170 g/m2 |
| ? Típus: | Egyszemélyes ágyra |
| Ajánlott mosási hőmérséklet: | 40 °C |
| Anyaga: | 100% pamut |
| Gumis: | Igen |
| Kialakítás: | gumis, Rugalmas |
| Optimális matrac magasság: | 20 cm-ig |
| Rugalmas: | igen |
| Szárítógépben szárítható: | igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
