Deluxe fehér szállodai fürdőlepedő 100x200 cm, 100% pamut
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- 100% pamut
- Grammsúly: 450 g/m2
Szín
- Fehér
Méret
- 100 x 200 cm
Kialakítás
- Elegáns szegéllyel
- Akasztóval
- Oeko-Tex Standard 100 tanúsítvánnyal
- Legfeljebb 95 °C-on mosható
- Szárítógépben közepes hőmérsékleten szárítható
- Ne mossa cipzárral és fémhorgokkal rendelkező ruhákkal
- A tartós puhaság, lágyság és nedvszívás érdekében öblítő használata nem ajánlott
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Legolcsóbb fürdőlepedők |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 8594157754883 |
| ? Termék színe: | Fehér |
| ? Méret: | 100 x 200 cm |
| ? Grammsúly: | 450 g/m2 |
| Ajánlott mosási hőmérséklet: | 95 °C |
| Anyaga: | 100% pamut |
| Súly: | 1 kg |
| Ár: | 2 500 Ft felett |
| Hotel minőség: | igen |
| Magas grammsúly: | igen |
| Minta: | Minta nélkül |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
