Jersey gumis lepedő lycrával világos krémszínű 90 x 200 cm
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- Összetétel: 95% pamut | 5% lycra
- Grammsúly: 170 g/m²
Szín
- Világos krémszínű
Méretek
- Méret: 90 x 200 cm
Jellemzők
- Puha és tartós anyag hosszú élettartammal
- Magas rugalmasság, nem csúszik és szilárdan tart
- Nem vasalható
- Gumival körbeszegve a lepedő teljes kerületén
Gyakorlati tanácsok
- Első használat előtt alaposan mossa ki a lepedőt
- Ajánlott mosási hőmérséklet: 30–40 °C (a gyártó címkéje alapján)
- Ajánlott mosás: hetente, maximum 2 hetente egyszer
- A szárítógépben alacsony hőmérsékleten ajánljuk szárítani
Csomag tartalma
- 1 db lepedő 90 x 200 cm
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Jersey lepedők lycrával |
|---|---|
| ? Termék színe: | Krém |
| ? Méret: | 90 x 200 cm |
| ? Grammsúly: | 170 g/m2 |
| ? Típus: | Egyszemélyes ágyra |
| Ajánlott mosási hőmérséklet: | 40 °C |
| Anyaga: | 95% pamut | 5% lycra |
| Súly: | 0,5 kg |
| Gumis: | Igen |
| Kialakítás: | gumis, Rugalmas |
| Optimális matrac magasság: | 20 cm-ig |
| Rugalmas: | igen |
| Szárítógépben szárítható: | igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
