Fekete irodai szék FLEXISEAT Q-118RC
Termék részletes leírása
Anyag
- Kárpit anyaga: membrán szövet
- Műanyag
- Fém
Méretek
- Szélesség: 65 cm
- Magasság: 114 - 124 cm
- Ülésmagasság: 47 - 57 cm
- Teljes mélység: 64 cm
- Ülőfelület mélysége: 44 cm
- Ülőfelület szélessége: 45 cm
- Karfa szélessége: 43 cm
- Karfák mélysége: 26 cm
- Önsúly: 12 kg
Kialakítás
- Szétszerelt állapotban szállítjuk
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Irodai székek |
|---|---|
| ? Termék színe: | Fekete |
| ? Mélység: | 64 cm |
| ? Magasság: | 114 - 124 cm |
| Súly: | 12 kg |
| Szélesség: | 65 cm |
| Forgatható: | Forgatható |
| Huzat: | Kárpitozott |
| Huzat anyaga: | Szövet |
| Karfák: | Karfákkal |
| Kerekek: | Kerekeken |
| Kialakítás: | Irodai |
| Lábak anyaga: | Fém |
| Teherbírás: | 100 kg |
| Ülésmagasság: | 47 - 57 cm |
| Állíthatóság: | Állítható |
| Ülésmélység: | 44 cm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
