Gyerekágy MELA 80 x 160 cm, fehér
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- A szerkezet tömör fenyőfából készül
- Ökológiai és egészségre nem ártalmas lakkal van kezelve
Méretek
- Szélesség: 88 cm
- Hosszúság: 169 cm
- Fejtámla magassága: 66 cm
- Korlát hossza: 93 cm
- A rács elhelyezésének magassága: 25 cm
- A keret alsó élének magassága: 21 cm
- Matrac mérethez: 80 x 160 cm
- Teherbírás: 100 kg
Kialakítás
- Biztonságos, lekerekített ágyélek
- A korlát véd a leeséstől
- Egészségre nem ártalmas lakk a könnyebb karbantartásért
- Szétszerelt állapotban szállítjuk
- Egyszerű összeszerelés
- Az oldalpanelek kétirányú felszerelhetősége
- Tároló doboz nem része a szettnek
Praktikus és otthonos megoldás minden gyerekszobába
A gyerekágy nemcsak biztonságosnak kell lennie, hanem kellemes megjelenéssel és a mindennapi életben praktikusnak is. Ez az ágy mindent magában foglal – minőségi anyag, átgondolt kivitelezés és játékos dizájn. Univerzális mérete miatt könnyedén alkalmazkodik a térhez, és lehetővé teszi, hogy a gyerekek számára egy igazán otthonos helyet alakítsunk ki. Csak ki kell egészíteni kedvenc párnákkal és egy puha takaróval – és a varázslatos sarok alvásra, játékra és pihenésre már készen is van.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Gyerekágyak |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| EAN vonalkód: | Változat kiválasztása |
| ? Termék színe: | Fehér |
| ? Matrac mérete: | 80 x 160 cm |
| ? Típus: | Egyszemélyes ágy |
| Anyaga: | Fa |
| Súly: | 10,25 kg, 20,55 kg, 17 kg, 18,8 kg, 17,5 kg, 13,3 kg, 13,95 kg, 15,75 kg |
| Alkalmas: | Gyerekszobába |
| Ár: | Olcsó 50 000 Ft-ig |
| Belső hossz: | 160 cm |
| Kinek javasoljuk: | Gyerekeknek |
| Kinyitható: | Nem nyitható |
| Külső szélesség: | 80 cm |
| Lábak: | Lábakkal |
| Lakkozott: | Igen |
| Tárolóhely: | Tárolóhely nélkül |
| Fejrész: | Fejrésszel |
| Homlokmagasság: | 66 cm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
