Szürke lenes bölcsőágyi rácsvédő STONE GRAY
Kapcsolódó termékek
76 285 Ft-tól akár: –1 %
Gyermek Montessori ágy PINELO 90 x 200 cm, fenyő
Raktáron
(>10 db)
75 761 Ft-tól
Akció
12 752 Ft
–28 %
Gyerek muszlin lepedő SESAME 70x140 cm bézs
Raktáron
(2 db)
9 181 Ft
83 668 Ft-tól akár: –1 %
Gyermek Montessori ágy PINELO 90 x 200 cm, fehér
Raktáron
(2 db)
83 022 Ft-tól
Kiárusítás
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
6 784 Ft
–32 %
Prémium steppelt párna 70 x 90 cm
Raktáron
(>10 db)
4 553 Ft
Akció
1 683 Ft
–42 %
Konyharuhák LINEA 45x60 cm, 3 db-os készlet - több változatban
Raktáron
(>10 db)
961 Ft
Akció
5 084 Ft
–59 %
Jersey világosszürke lepedő 90x200 cm
Raktáron
(>10 db)
2 078 Ft
Akció
6 784 Ft
–55 %
Jersey világosszürke lepedő 180x200 cm
Raktáron
(>10 db)
3 035 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
6 784 Ft
–30 %
Steppelt vízhatlan matracvédő 90 x 200 cm
A termék átlagos értékelése 5-ből 4,5 csillag.
Raktáron
(>10 db)
4 726 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
7 805 Ft
–1 %
Egész éves steppelt paplan 140 x 200 cm párnával 70 x 90 cm BASIC
Raktáron
(>10 db)
7 700 Ft
Termék részletes leírása
Anyag
- 100% len 154 g/m2 súlyú és Oeko-Tex Standard 100 IW 00034
Szín
- Szürke
Méret
- Hosszúság: 198 cm
- Magasság: 23,5 cm
- Alkalmas a következő méretű kiságyhoz: 70 x 140 cm vagy 60 x 120 cm
Részletek
- Védi a kisgyermeket a fej ütődésétől
- A rácsvédőt össze lehet kötni pamut zsinórral
- Nagyon puha és kellemes tapintású
- Mosási hőmérséklet: 40 °C
- Vasalás: Nedvesen, magas hőfokon
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Gyerekágyak és matracok |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 8128950004724 |
| ? Termék színe: | Szürke |
| ? Hosszúság: | 198 cm |
| ? Magasság: | 23,5 cm |
| ? Grammsúly: | 154 g/m2 |
| Ajánlott mosási hőmérséklet: | 40 °C |
| Anyaga: | 100% len |
| Súly: | 0,4 kg |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
