Gyerek fürdőlepedő kapucnival NUBI 75x75 cm, fehér
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- 100% pamut
Szín
- Fehér
Méretek
- Hossz: 75 cm
- Szélesség: 75 cm
Kialakítás
- Oeko-Tex Standard 100 tanúsítvány
- Praktikus kapucni
- Alkalmas mindennapi fürdéshez, de a strandon vagy a medencénél is használható
- Antiallergén és gyorsan száradó anyag
- Ajánlott mosási hőmérséklet legfeljebb 60 °C
- Az első mosásnál külön kell mosni
- A hosszantartó puhaság, lágyság és nedvszívó képesség megőrzése érdekében nem ajánlott öblítő használata
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Gyerek kézi törölköző |
|---|---|
| ? Termék színe: | Fehér |
| ? Méret: | 75 x 75 cm |
| ? Hosszúság: | 75 cm |
| Ajánlott mosási hőmérséklet: | 60 °C |
| Anyaga: | 100% pamut |
| Súly: | 0,6 kg |
| Szélesség: | 75 cm |
| Gyerekeknek: | Gyermek |
| Kialakítás: | Egyszínű |
| Minta: | Képpel |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
