Függőágy ZENVIO COMFORT 200x80 cm, narancssárga + ingyenes táska
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- Pamut
- Poliészter
- Nejlon
- Fa
Szín
- Narancssárga, sárga, bézs
- Csíkok
Méretek
- Hosszúság: 200 cm
- Szélesség: 80 cm
- Rögzítő kötelek hossza: kb. 35 cm
- Kötelek: 3 m
- Táska mérete: kb. 40 x 13 cm
Kialakítás
- Függeszthető függőágy tartós pamut szövetből
- A szétfeszítő rudak nagyobb kényelmet biztosítanak pihenés közben
- Tartalmaz egy könnyen szállítható táskát
- 2 db kötéllel
Élvezze a megérdemelt pihenést a kényelmes függőággyal, amely segít kellemes helyet teremteni a relaxációhoz otthon és a szabadban. A könnyű és praktikus kialakításnak köszönhetően egyszerűen felakaszthatja a kertben, teraszon, erkélyen, vagy magával viheti a természetbe tett kirándulásokra. A kellemes anyag és a stabil szerkezet kényelmet biztosít minden pihenés, könyvolvasás vagy friss levegőn való lazítás során. A függőágy ideális választás a nyugalmas pillanatokhoz, amikor szeretné egy pillanatra lelassítani az időt és élvezni a csendet.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Függőágyak és hinták |
|---|---|
| ? Termék színe: | Narancssárga |
| ? Hosszúság: | 200 cm |
| Súly: | 1,5 kg |
| Szélesség: | 80 cm |
| Függőágy anyaga: | Pamut, Poliészter, Fa, Nejlon |
| Kialakítás: | Függőágyak |
| Minta: | Mintával, Csíkos |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
