Függőágy ZENVIO 200x80 cm, kék + ingyenes táska
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- Pamut
- Poliészter
- Nylon
Szín
- Kék - zöld
- Csíkos
Méretek
- Hosszúság: 200 cm
- Szélesség: 80 cm
- Kötöző kötelek hossza: kb. 35 cm
- Kötél hossz: 2 m
- Táska mérete: kb. 40 x 13 cm
Kialakítás
- Függeszthető függőágy ellenálló pamutszövetből
- Szállításhoz praktikus táskával
- 2 kötözőkötél tartozékként
Élvezze a megérdemelt pihenést a kényelmes függőággyal, amely segít kellemes helyet teremteni a relaxációhoz, otthon és szabadban egyaránt. Könnyű és praktikus kialakításának köszönhetően könnyedén felakasztható a kertben, teraszon, erkélyen vagy magával viheti a természetbe kirándulni. A kellemes anyag és stabil szerkezet kényelmet biztosít minden pihenés, könyvolvasás vagy lustálkodás közben a friss levegőn. A függőágy ideális választás a nyugodt pillanatokra, amikor szeretne egy kicsit lassítani és élvezni a csendet.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Függőágyak és hinták |
|---|---|
| ? Termék színe: | Zöld, Kék |
| ? Hosszúság: | 200 cm |
| Súly: | 1 kg |
| Szélesség: | 80 cm |
| Függőágy anyaga: | Pamut, Poliészter, Nejlon |
| Kialakítás: | Függőágyak |
| Minta: | Mintával, Csíkos |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
