Függőágy ZENVIO 200x100 cm, piros + ingyenes táska
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- Pamut
- Poliészter
- Nejlon
Szín
- Piros, sárga, zöld, kék
- Csíkok
Méretek
- Hosszúság: 200 cm
- Szélesség: 100 cm
- Rögzítő kötelek hossza: kb. 35 cm
- Kötél hossza: 2 m
- Táska mérete: kb. 40 x 13 cm
Kialakítás
- Felfüggesztett hintaágy ellenálló pamutszövetből
- Tartalmaz tasakot a könnyű szállításhoz
- Tartalmaz 2 rögzítő kötéllel
Élvezze a megérdemelt pihenést a kényelmes hintaággyal, amely segít kellemes helyet létrehozni a relaxációhoz otthon és a szabadban egyaránt. Könnyű és praktikus kialakításának köszönhetően egyszerűen felfüggesztheti a kertben, teraszon, erkélyen, vagy magával viheti egy kirándulásra a természetbe. A kellemes anyag és a stabil szerkezet kényelmet biztosít minden pihenés, könyvolvasás vagy friss levegőn történő lazítás során. A hintaágy ideális választás a nyugalom pillanataihoz, amikor egy pillanatra le akar lassítani és élvezni a csendet.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Függőágyak és hinták |
|---|---|
| ? Termék színe: | Piros, Sárga |
| ? Hosszúság: | 200 cm |
| Súly: | 1,5 kg |
| Szélesség: | 100 cm |
| Függőágy anyaga: | Pamut, Poliészter, Nejlon |
| Kialakítás: | Függőágyak |
| Minta: | Mintával, Csíkos |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
