TAYLOR barna polc akasztókkal
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- MDF: Rusztikális barna
- Fém: Fekete
Méretek
- Szélesség: 66 cm
- Mélység: 30 cm
- Magasság: 27 cm
- Max. polc teherbírása: 15 kg
- Max. kampó teherbírása: 3 kg
- Max. rúd teherbírása: 10 kg
- Súly: 4 kg
Kialakítás
- 1 polc
- 1 függesztőrúd
- 5 kampó
- Szétszerelt állapotban szállítjuk
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Fali fogasok |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 5903332062188 |
| ? Termék színe: | Fekete, Barna |
| ? Mélység: | 30 cm, 16-30 cm |
| ? Magasság: | 27 cm |
| Anyaga: | Fém, MDF |
| Súly: | 4 kg |
| Szélesség: | 66 cm |
| Elhelyezés típusa: | Falra szerelt |
| Forma: | Téglalap |
| A tétel elfogyott… | |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
