Szett 2 db műanyag OSAKA szék, petrolkék
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
A szék anyaga
- Polipropilén: Petrolkék
A szék méretei (+/- 1 cm)
- Szélesség: 47 cm
- Magasság: 82 cm
- Mélység: 51 cm
- Ülésmagasság: 44 cm
- Ülőfelület mélysége: 39 cm
- Ülőfelület szélessége: 46 cm
- Teherbírás: 100 kg
- Súly: kb. 3,4 kg
Kialakítás
- Szett 2 db étkezőszék
- Ergonomikusan formázott ülés
- Beltéri és kültéri használatra egyaránt alkalmas
- Könnyű ülőfelület, egyszerű karbantartás
- Levehető lábak az egyszerű szezonon kívüli tároláshoz
- Javasoljuk, hogy óvja tartós napsugárzástól a szín megőrzése érdekében
- Szétszerelt állapotban szállítjuk
Stílusos szék otthonra és a kertbe
Ez a modern szék kiváló választás mindennapi használatra otthon és kültéren is. Könnyű, de tartós polipropilén szerkezetének köszönhetően könnyen áthelyezheti a konyhából vagy az étkezőből a teraszon, erkélyen vagy kertben. Az ergonomikusan formázott ülés kényelmet biztosít családi összejövetelekhez, asztali munkához és a friss levegőn való pihenéshez. A minimalista dizájn tökéletesen illeszkedik a modern belső terekhez és külső helyiségekhez, ahol kellemes helyet teremt egy gyors kávéhoz, nyári beszélgetésekhez vagy napozáshoz.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Étkezőszékek |
|---|---|
| ? Termék színe: | Kék |
| ? Mélység: | 51 cm |
| ? Magasság: | 82 cm |
| Súly: | 6,8 kg |
| Szélesség: | 47 cm |
| Forgatható: | Nem |
| Háttámla alakja: | Lekerekített |
| Háttámla kialakítása: | Teljes háttámla |
| Huzat: | Párnázás nélkül |
| Karfák: | Karfák nélkül |
| Készletek: | Készletek |
| Kialakítás: | Klasszikus |
| Láb típusa: | Négy láb |
| Lábak anyaga: | Műanyag |
| Minta: | Egyszínű |
| Teherbírás: | 100 kg |
| Ülés anyaga: | Műanyag |
| Ülésmagasság: | 44 cm |
| Ülőhelyek száma: | 2 személy számára |
| Ülésmélység: | 39 cm |
| Ülésszélesség: | 46 cm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
