Szék alatti fekete műanyag szőnyeg 100 x 140 cm
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- Műanyag - polipropilén (fekete)
Méretek
- Szélesség: 100 cm
- Hosszúság: 140 cm
- Vastagság: 0,5 mm
- Súly: 1,5 kg
Kialakítás
- Áttetsző
- Védi a padlót a karcolásoktól és kopástól
- Egyik oldala matt, másik oldala sima, lekerekített sarkokkal
- A padlóvédőről nagyon könnyen eltávolítható a szennyeződés vagy kiömlött folyadék, elég egy nedves ronggyal áttörölni
- Irodákban, otthonokban és mindenhol használható, ahol a padló sérülésnek van kitéve
- A csomagolás vagy szállítás során enyhe helyi elszíneződés lehetséges, ami nem befolyásolja a funkciót
- A padlóra tegye a durva oldalát lefelé nézve
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dolgozószoba |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 5903332075096 |
| ? Termék színe: | Fekete |
| ? Hosszúság: | 140 cm |
| ? Magasság: | 0,5 mm |
| Anyaga: | Polipropilén |
| Súly: | 1 kg |
| Szélesség: | 100 cm |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
