Kerek dekoratív párna MATS 40 cm, taupe
Kapcsolódó termékek
Akció
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
3 044 Ft
–14 %
Kültéri párna MILLY INDIGO 50x30 cm, mintás
Raktáron
(>10 db)
2 614 Ft
Akció
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
Kültéri párna ELAROSA 45x45 cm, krém színű
Raktáron
(>10 db)
2 446 Ft
Akció
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
3 044 Ft
–14 %
Kültéri párna FERGUS 50x30 cm, fekete
Raktáron
(>10 db)
2 614 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
2 874 Ft
–1 %
Utazó párna MICKEY MOUSE 30x30 cm, fehér
Raktáron
(>10 db)
2 829 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
3 384 Ft
–40 %
Karácsonyi kék díszpárna 40 x 40 cm
Raktáron
(>10 db)
2 023 Ft
Akció
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
2 533 Ft
–9 %
Kültéri párna JUNGARO 45x45 cm, színes
Raktáron
(>10 db)
2 288 Ft
Akció
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
3 214 Ft
–12 %
Dekoratív párna RORY 45x45 cm, rózsaszín
Raktáron
(>10 db)
2 799 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
5 067 Ft
–7 %
2 db kültéri párna CALINO 45x45 cm, sötétszürke
Raktáron
(1 db)
4 710 Ft
Akció
3 214 Ft
–34 %
Dekoratív párna RORY 45x45 cm, sötétzöld
Raktáron
(>10 db)
2 116 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
Dekoratív párnácska TAFFY 45x45 cm, barna
Raktáron
(7 db)
3 214 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
5 067 Ft
–7 %
2 db kültéri párna CALINO 45x45 cm, barnásnarancs
Raktáron
(>10 db)
4 710 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
Kültéri párna CALINO 45x45 cm, barna
Raktáron
(3 db)
2 533 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
5 067 Ft
–7 %
2 db kültéri párna EMPARO 50x50 cm, világosszürke
Raktáron
(>10 db)
4 710 Ft
Akció
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
2 533 Ft
akár: –8 %
Kültéri párna PEACSY 38x38 cm - több változat
Raktáron
(1 db)
2 308 Ft-tól
Akció
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
3 163 Ft
–9 %
Kültéri párna MADISON ECO 50x50 cm, narancssárga
Raktáron
(>10 db)
2 876 Ft
Termék részletes leírása
Anyag
- Huzat: 100% poliészter
- Töltet: 100% poliészter
Szín
- Barna - taupe
Méretek
- Átmérő: 40 cm
- Vastagság: 10 cm
- Súly: 0,35 kg
Kialakítás
- Belső töltettel
- Cipzáras záródás
- Egyszerű minta
- Ajánlott mosási hőmérséklet 30 °C
- Ne fehérítse
- Ne szárítógépben szárítsa
Kényelem karnyújtásnyira
Adjon otthonának egy szelet kényelmet és stílust. Ez a puha párna nemcsak esztétikus kiegészítő, hanem praktikus segítség is a hosszú nap utáni pihenéshez. Finom felülete és minőségi töltete kellemes támaszt nyújt üléskor és fekvéskor is. Remekül illik kanapéra, fotelba vagy akár ágydekorációként is. Könnyű karbantartásának köszönhetően hosszú ideig élvezheti szépségét és kényelmét.
Inspirálódjon tovább
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Díszpárnák |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 8714503997294 |
| ? Termék színe: | Barna |
| ? Mélység: | 10 cm |
| ? Átmérő: | 40 cm |
| ? Típus: | Díszpárnák |
| Anyaga: | Poliészter |
| Párna mérete: | 40 x 40 cm |
| Súly: | 0,35 kg |
| Rögzítés: | Cipzár |
| Elhelyezés: | Beltéri |
| Forma: | Kerek |
| Minta: | Sima |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
