ROMIE díszpárna 45x45 cm, menta
Kapcsolódó termékek
Akció
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
3 044 Ft
–14 %
Kültéri párna MILLY INDIGO 50x30 cm, mintás
Raktáron
(>10 db)
2 614 Ft
Akció
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
Kültéri párna ELAROSA 45x45 cm, krém színű
Raktáron
(>10 db)
2 446 Ft
Akció
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
3 044 Ft
–14 %
Kültéri párna FERGUS 50x30 cm, fekete
Raktáron
(>10 db)
2 614 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
2 874 Ft
–1 %
Utazó párna MICKEY MOUSE 30x30 cm, fehér
Raktáron
(>10 db)
2 829 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
3 384 Ft
–40 %
Karácsonyi kék díszpárna 40 x 40 cm
Raktáron
(>10 db)
2 023 Ft
Akció
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
2 533 Ft
–9 %
Kültéri párna EMPARO 50x50 cm, bézs
Raktáron
(>10 db)
2 288 Ft
Akció
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
3 163 Ft
–9 %
Kültéri párna MADISON CHECK 50x50 cm, szürke
Raktáron
(>10 db)
2 876 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
5 067 Ft
–7 %
2 db kültéri párna EMPARO 50x50 cm, rózsaszín
Raktáron
(1 db)
4 710 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
Dekoratív párna MAXIMEA 45x45 cm, sárga
Raktáron
(>10 db)
3 214 Ft
Akció
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
2 533 Ft
–9 %
Kültéri párna JUNGARO 45x45 cm, színes
Raktáron
(>10 db)
2 288 Ft
Akció
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
3 384 Ft
–9 %
Kültéri párna GRAVES 50x50 cm, sárga
Raktáron
(>10 db)
3 057 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
5 067 Ft
–7 %
2 db kültéri párna CALINO 45x45 cm, világosszürke
Raktáron
(>10 db)
4 710 Ft
Akció
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
2 533 Ft
–9 %
Kültéri párna CALINO 45x45 cm, zöldeskék
Raktáron
(>10 db)
2 288 Ft
Akció
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
2 533 Ft
–9 %
Kültéri párna VELPARDO 45x45 cm, színes
Raktáron
(>10 db)
2 288 Ft
Akció
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
2 533 Ft
–9 %
Kültéri párna LETORIN 45x45 cm, barna
Raktáron
(>10 db)
2 288 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
DINOSAURUS gyermek díszpárna 40 x 8 x 30 cm
Raktáron
(>10 db)
5 594 Ft
Termék részletes leírása
Anyag
- Huzat anyaga: 100% poliészter
- Töltet: 100% poliészter
Szín
- Menta
Méretek
- Szélesség: 45 cm
- Hossza: 45 cm
- Súly: 550 g
Kiegészítő paraméterek
- Levehető és mosható huzat cipzárral
- Ajánlott mosási hőmérséklet 30 °C
- Fehéríteni tilos
- Nem szárítható szárítógépben
Inspirálódjon tovább
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Díszpárnák |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 8714503976640 |
| ? Termék színe: | Mentol |
| ? Hosszúság: | 45 cm |
| ? Típus: | Díszpárnák |
| Párna mérete: | 45 x 45 cm |
| Súly: | 0,3 kg |
| Szélesség: | 45 cm |
| Töltet: | Poliészter |
| Rögzítés: | Cipzár |
| Elhelyezés: | Beltéri |
| Forma: | Négyzet |
| Huzat anyaga: | Poliészter |
| Minta: | Sima |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
