Classic törölköző 50 x 100 cm bíbor, 100% pamut
Kapcsolódó termékek
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
1 003 Ft
–33 %
Classic bíbor kis törölköző 30x50 cm, 100% pamut
Raktáron
(>10 db)
663 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
2 023 Ft
–25 %
Classic törölköző 50 x 100 cm lila, 100% pamut
Raktáron
(>10 db)
1 513 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
3 554 Ft
–14 %
Classic törölköző 70 x 140 cm bíbor, 100% pamut
Raktáron
(>10 db)
3 044 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
2 023 Ft
–25 %
Classic törölköző 50 x 100 cm sötétkék, 100% pamut
A termék átlagos értékelése 5-ből 4,5 csillag.
Raktáron
(>10 db)
1 513 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
2 023 Ft
–25 %
Classic törölköző 50 x 100 cm azúrkék, 100% pamut
Raktáron
(>10 db)
1 513 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
2 023 Ft
–25 %
Classic törölköző 50 x 100 cm narancssárga, 100% pamut
Raktáron
(>10 db)
1 513 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
2 023 Ft
–25 %
Classic kéztörlő 50 x 100 cm világoszöld, 100% pamut
Raktáron
(>10 db)
1 513 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
2 023 Ft
–25 %
Classic törölköző 50 x 100 cm sárga, 100% pamut
Raktáron
(>10 db)
1 513 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
2 023 Ft
–25 %
Classic törölköző 50 x 100 cm piros, 100% pamut
Raktáron
(>10 db)
1 513 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
2 023 Ft
–25 %
Classic kéztörlő 50 x 100 cm sötétzöld, 100% pamut
Raktáron
(>10 db)
1 513 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
4 574 Ft
–7 %
Comfort törölköző 70 x 140 cm bíbor, 100% pamut
Raktáron
(>10 db)
4 234 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
2 023 Ft
–25 %
Törölköző Classic 50 x 100 cm barna, 100% pamut
Raktáron
(>10 db)
1 513 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
2 023 Ft
–25 %
Törölköző Classic 50 x 100 cm sötétszürke, 100% pamut
Raktáron
(>10 db)
1 513 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
2 023 Ft
–25 %
Classic törölköző 50 x 100 cm világosszürke, 100% pamut
Raktáron
(>10 db)
1 513 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
2 023 Ft
–28 %
Classic törölköző 50 x 100 cm fehér, 100% pamut
Raktáron
(>10 db)
1 445 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
2 023 Ft
–25 %
Classic törölköző 50 x 100 cm krém, 100% pamut
Raktáron
(>10 db)
1 513 Ft
Termék részletes leírása
Anyag
- 100% pamut
- Gramázs: 400 g/m2
Szín
- Bíbor
Méret
- 50 x 100 cm
Kialakítás
- Elegáns bordűrrel
- Akasztóval
- Oeko-Tex Standard 100 tanúsítvány
- Max. 60 °C-on mosható
- Közepes hőmérsékleten szárítható szárítógépben
- Ne mossa cipzáras vagy fém kampós ruhákkal
- A hosszú távú lágyság, simaság és nedvszívóképesség megőrzése érdekében nem ajánlott öblítőt használni
Inspirálódjon tovább
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Classic kézi törölközők |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 8594157754272 |
| ? Termék színe: | Bíbor |
| ? Méret: | 50 x 100 cm |
| ? Grammsúly: | 400 g/m2 |
| Ajánlott mosási hőmérséklet: | 60 °C |
| Anyaga: | 100% pamut |
| Súly: | 0,2 kg |
| Akasztófül: | Igen |
| Ár: | Olcsó 2 350 Ft-ig |
| Minta: | Minta nélkül |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
