Étkezőszék INCA VELVET arany lábakkal, terrakotta
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- Bársony szövet: Terrakotta
- Fém: Arany
Méretek
- Szélesség: 49 cm
- Mélység: 55 cm
- Magasság: 78 cm
- Ülőmagasság: 48 cm
- Ülőfelület szélessége: 45 cm
- Ülőmélység: 41 cm
- Teherbírás: 110 kg
- Súly: 4,55 kg
Kialakítás
- Díszítő kárpitozott szék
- Finom bársony huzat dekoratív steppelésekkel
- Stabil fém lábazat
- Szétszerelt állapotban szállítjuk
INCA
Az INCA kollekció az elegáns dizájnt, a kényelmet és az univerzális felhasználást ötvözi a modern enteriőrben. Jellemzői a lekerekített formák, a finom steppelés és a könnyű kialakítás, amelyek harmonikus egységet teremtenek, mely könnyen kiegészíti az étkezőt, a dolgozószobát vagy a nappali teret. Ennek a kollekciónak a bútorai a mindennapi kényelemre, a könnyű kombinálhatóságra és az időtlen megjelenésre helyezik a hangsúlyt, ami miatt természetesen illeszkednek a különböző lakberendezési stílusokba. Az INCA kollekció ideális választás azoknak, akik a praktikusság és az elegáns részletek összekapcsolását keresik a mindennapi használatra.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Bársony étkezőszék |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 5903332099559 |
| ? Termék színe: | Narancssárga, Arany |
| ? Mélység: | 55 cm |
| ? Magasság: | 78 cm |
| Súly: | 4,55 kg |
| Szélesség: | 49 cm |
| Forgatható: | Nem |
| Háttámla kialakítása: | Teljes háttámla |
| Huzat: | Kárpitozott |
| Huzat anyaga: | Bársonyszövet |
| Karfák: | Karfák nélkül |
| Kialakítás: | Klasszikus |
| Láb típusa: | Négy láb |
| Lábak anyaga: | Fém |
| Minta: | Egyszínű |
| Teherbírás: | 110 kg |
| Ülésmagasság: | 48 cm |
| Ülésmélység: | 41 cm |
| Ülésszélesség: | 45 cm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
