TV állvány ZEN 160 cm fali polccal, dió/fekete márvány dekoráció
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- MDF
Szín
- Dió dekoráció
- Fekete márvány dekoráció
- Arany fogantyúk
TV állvány méretei
- Szélesség: 160 cm
- Mélység: 29,5 cm
- Teljes magasság: 48 cm
- Bruttó súly: 28,2 kg
Polc méretei
- Teljes szélesség: 120 cm
- Magasság: 14,5 cm
Kialakítás
- 2 fiók
- 1 nagy polc
- Szétszerelt állapotban szállítjuk
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | TV asztalok |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 0755777586805 |
| ? Termék színe: | Fekete |
| ? Fa dekoráció: | Diófa |
| ? Felület: | Matt |
| ? Mélység: | 29,5 cm |
| ? Magasság: | 48 cm |
| Anyaga: | MDF |
| Súly: | 28 kg |
| Szélesség: | 160 cm |
| A rögzítés típusa: | Lábakon |
| Forma: | Keskeny |
| Tárolóhely: | Nyitott tárolóhely, Polccal, Szekrényes |
| TV tartó: | Nem |
| Zárás: | Ajtós |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
