TV állvány PIENA 160 cm, antracit színű
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- MDF
- Fém fogantyúk
- Műanyag lábak
Szín
- Antracit
- Fekete (fogantyúk, lábak)
Méretek
- Szélesség: 160 cm
- Mélység: 35 cm
- Teljes magasság: 47 cm
- Lábak magassága: 15 cm
- Fiók magassága: 28 cm
- Fiók szélessége: 52 cm
- Lábak száma: 5 db
- Fogantyúk mérete: 6,5 x 5,5 cm
- Bruttó súly: 30 kg
Kialakítás
- 3 fiók
- 1 polc
- Fogantyúkkal
- Szétszerelt állapotban szállítjuk
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | TV asztalok |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 0755777585938 |
| ? Termék színe: | Szürke |
| ? Felület: | Matt |
| ? Mélység: | 35 cm |
| ? Magasság: | 47 cm |
| Anyaga: | Fém, MDF, Műanyag |
| Súly: | 30 kg |
| Szélesség: | 160 cm |
| A rögzítés típusa: | Lábakon |
| Forma: | Keskeny |
| Tárolóhely: | Nyitott tárolóhely, Szekrényes |
| TV tartó: | Nem |
| Zárás: | Ajtós |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
