TV állvány MIYA 150 cm fali polccal, antracit színű
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- MDF
Szín
- Antracit
A TV állvány méretei
- Szélesség: 150 cm
- Mélység: 30 cm
- Teljes magasság: 44 cm
- Lábak magassága: 15 cm
- Összsúly: 30 kg
A polc méretei
- Teljes szélesség: 150 cm
- Magasság: 18 cm
Kialakítás
- 3 fiók
- 1 nagy polc
- Szétszerelt állapotban szállítjuk
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | TV asztalok |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 0755777585891 |
| ? Termék színe: | Szürke |
| ? Felület: | Matt |
| ? Mélység: | 30 cm |
| ? Magasság: | 44 cm |
| Anyaga: | MDF |
| Súly: | 30 kg |
| Szélesség: | 150 cm |
| A rögzítés típusa: | Lábakon |
| Forma: | Keskeny |
| Tárolóhely: | Polccal, Szekrényes |
| TV tartó: | Nem |
| Zárás: | Ajtós |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
