TV állvány CLARA 160 cm fali polccal, zafír tölgy/fekete márvány
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- MDF
- Fém alapzat
Szín
- Zafír tölgy dekor
- Fekete alapzat
- Fekete márvány dekor
TV állvány méretei
- Szélesség: 160 cm
- Mélység: 32 cm
- Teljes magasság alapzattal: 54,5 cm
- Állvány magassága alapzat nélkül: 34 cm
- Fém alapzat szélessége: 136 cm
- Fém alapzat mélysége: 32 cm
- Fém alapzat magassága: 20,5 cm
- Fém alapzat cső mérete: 2 x 2 cm
- Bruttó súly: 25 kg
Polc méretei
- Teljes szélesség:
- Magasság:
Kialakítás
- 2 fiók
- Nyitott tárolóhely
- 1 polc
- Szétszerelt állapotban szállítjuk
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | TV asztalok |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 0755777585983 |
| ? Fa dekoráció: | Tölgyfa |
| ? Felület: | Fényes |
| ? Mélység: | 32 cm |
| ? Magasság: | 54,5 cm |
| Anyaga: | MDF |
| Súly: | 25 kg |
| Szélesség: | 160 cm |
| A rögzítés típusa: | Lábakon |
| Forma: | Keskeny |
| Tárolóhely: | Polccal, Szekrényes |
| TV tartó: | Nem |
| Zárás: | Ajtós |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
