TV állvány BALANCE 150 cm két fali polccal, fehér/arany
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- MDF
Szín
- Fehér
- Arany
TV állvány méretei
- Szélesség: 150 cm
- Mélység: 30 cm
- Teljes magasság: 48 cm
- Lábak magassága: 15,5 cm
- Bruttó tömeg: 30 kg
Polcok méretei
- Teljes szélesség:
- Magasság:
Kialakítás
- 3 fiók
- 2 polc
- Szétszerelt állapotban szállítjuk
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | TV asztalok |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 0755777586034 |
| ? Termék színe: | Fehér |
| ? Felület: | Fényes |
| ? Mélység: | 30 cm |
| ? Magasság: | 48 cm |
| Anyaga: | MDF |
| Súly: | 30 kg |
| Szélesség: | 150 cm |
| A rögzítés típusa: | Lábakon |
| Forma: | Keskeny |
| Tárolóhely: | Polccal, Szekrényes |
| TV tartó: | Nem |
| Zárás: | Ajtós |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
