Székpárna STANDARD FLOWER bézs
Kapcsolódó termékek
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
3 + 1
2 364 Ft-tól akár: –5 %
RUNE fehér ülőpárna - többféle méretben
Raktáron
(>10 db)
2 238 Ft-tól
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
3 + 1
2 364 Ft-tól akár: –8 %
BOEL türkiz ülőpárna - többféle méretben
Raktáron
(>10 db)
2 162 Ft-tól
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
3 + 1
2 364 Ft-tól akár: –15 %
ENDRE mustár színű ülőpárna - többféle méretben
Raktáron
(>10 db)
2 007 Ft-tól
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
1 513 Ft
–11 %
Székpárna STANDARD fekete
Raktáron
(>10 db)
1 337 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
1 513 Ft
–11 %
Székpárna STANDARD világosszürke
Raktáron
(>10 db)
1 337 Ft
Újdonság
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
Székpárna BASIC sötétszürke
Raktáron
(>10 db)
952 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
Székpárna STANDARD sötét rózsaszínű
Raktáron
(1 db)
1 343 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
STANDARD Székre helyezhető párna krémszínű
Raktáron
(4 db)
1 343 Ft
Újdonság
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
Székpárna BASIC világosszürke
Raktáron
(>10 db)
952 Ft
Újdonság
Székre való ülőpárna LINGE GREY 37x37 cm, szürke
Raktáron
(>10 db)
1 173 Ft
Újdonság
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
BASIC kék székre való párna
Raktáron
(>10 db)
952 Ft
Termék részletes leírása
Anyag
- Felső oldal: Mikroszál
- Alsó oldal: Nem szőtt textília
- Töltet: Szivacs
Szín
- Bézs
Méretek
- Hossz: 39 cm
- Szélesség: 36 cm
- Magasság: 1,5 cm
Kialakítás
- Praktikus zsinórok az üléstámla rögzítéséhez
- Növeli a kényelmet és biztosítja a puhaságot ülés közben
- Megakadályozza a hideg gyors behatolását
- Védelem a bútor szennyeződése és kopása ellen
- Alkalmas kültéri használatra is
- Ajánlott mosási hőmérséklet 30 - 40 °C
Inspirálódjon tovább
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Székpárna |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 8596605039283 |
| ? Termék színe: | Bézs |
| ? Méret: | 39 x 36 cm |
| ? Hosszúság: | 39 cm |
| Ajánlott mosási hőmérséklet: | 40 °C, 30 - 40 °C |
| Súly: | 0,2 kg |
| Szélesség: | 36 cm |
| Töltet: | Molitán |
| Rögzítés: | Fűzős |
| Huzat anyaga: | Mikroszálas, Nem szőtt szövet |
| Minta: | Sima |
| A tétel elfogyott… | |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
