COMFIQ 40x40 cm székre való ülőpárna - több kialakítás
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- 100% poliészter
Szín
- Kék
- Narancssárga
- Krém
Méretek
- Hosszúság: 40 cm
- Szélesség: 40 cm
- Magasság: 2 cm
- Súly: 0,4 kg
Kialakítás
- Ne fehérítse
- Szárítógépben ne szárítsa
- Ajánlott mosási hőmérséklet 30 °C
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Székpárna |
|---|---|
| EAN vonalkód: | Változat kiválasztása |
| ? Termék színe: | Krém, Narancssárga, Kék |
| ? Hosszúság: | 40 cm |
| ? Magasság: | 2 cm, Alacsony |
| Anyaga: | Poliészter |
| Súly: | 0,4 kg |
| Szélesség: | 40 cm |
| Rögzítés: | Fűző nélküli |
| Kétoldalas: | Igen |
| Minta: | Sima, Mintás |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
