Fehér műanyag szék COCO
Kapcsolódó termékek
Akció
Próbálja ki AR-ben ❖
21 396 Ft
–48 %
Étkezőszék KATO műanyag, fehér
Raktáron
(>10 db)
10 936 Ft
Próbálja ki AR-ben ❖
12 520 Ft
–22 %
Fehér KITO szék bükkfa lábakkal
Raktáron
(3 db)
9 690 Ft
Próbálja ki AR-ben ❖
14 105 Ft
–21 %
Világosszürke BALI MARK szék bükk lábakkal
Raktáron
(>10 db)
11 069 Ft
Akció
Próbálja ki AR-ben ❖
21 396 Ft
–48 %
Étkezőszék KATO műanyag, sárga
Raktáron
(>10 db)
10 936 Ft
Akció
Próbálja ki AR-ben ❖
21 396 Ft
–48 %
Étkezőszék KATO műanyag, bézs
Raktáron
(>10 db)
10 936 Ft
14 105 Ft
–18 %
Sötétszürke BALI MARK szék bükk lábakkal
Raktáron
(>10 db)
11 459 Ft
Próbálja ki AR-ben ❖
12 520 Ft
–23 %
Szürke KITO szék bükkfa lábakkal
Raktáron
(>10 db)
9 544 Ft
Akció
Próbálja ki AR-ben ❖
13 773 Ft
–18 %
Fehér és fekete BALI MARK szék bükkfa lábakkal
Raktáron
(>10 db)
11 187 Ft
Próbálja ki AR-ben ❖
14 105 Ft
–19 %
Fekete szék bükk lábakkal BALI MARK
Raktáron
(>10 db)
11 346 Ft
Próbálja ki AR-ben ❖
12 520 Ft
–22 %
Fekete KITO szék bükkfa lábakkal
Raktáron
(>10 db)
9 722 Ft
Próbálja ki AR-ben ❖
17 275 Ft
–35 %
Fehér és fekete BALI MARK szék fekete lábakkal
Raktáron
(>10 db)
11 187 Ft
15 690 Ft
–17 %
BALI MARK átlátszó szék bükkfa lábakkal
Raktáron
(>10 db)
12 935 Ft
Akció
Próbálja ki AR-ben ❖
8 949 Ft
–9 %
OSAKA palaszürke szék fekete lábakkal
Raktáron
(>10 db)
8 086 Ft
Akció
Próbálja ki AR-ben ❖
8 949 Ft
–6 %
OSAKA Coral szék fekete lábakkal
Raktáron
(>10 db)
8 412 Ft
Termék részletes leírása
Anyag
- Műanyag: polipropilén
Szín
- fehér
Méretek
- Szélesség: 39,5 cm
- Ülésszélesség: 34,5 - 39,5 cm
- Ülésmélység: 41,5 cm
- Magasság: 77,5 cm
- Háttámla magassága: 37 cm
- Ülésmagasság: 44,5 cm
- Terhelhetőség: 110 kg
- Súly: 3,5 kg
A skandináv stílus szimbóluma a légiesség, az elegancia és a nyugodt, harmonikus légkör. A tiszta skandináv természet ihlette stílusnak meg kell felelnie az élet magas követelményeinek. A skandináv étkezők örömet okoznak funkcionalitásukkal és fenntarthatóságukkal. A fehér Coco étkezőszék lenyűgöző kiegészítője lesz az étkezőnek. A térben fogadjon egyszerű formájú és lágy színű darabokra. A lekerekített formával rendelkező Coco székek ellenállnak minden trendnek. A letisztult vonalak és az eredeti formázás a kívánt hangulatot hozza a skandináv étkezőbe.
Inspirálódjon tovább
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Székek |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 5903332072255 |
| ? Termék színe: | Fehér |
| ? Magasság: | 77,5 cm |
| ? Típus: | Ülőgarnitúra |
| Anyaga: | Műanyag |
| Súly: | 3,5 kg |
| Szélesség: | 39,5 cm |
| Elhelyezhetőség: | Rögzített |
| Forgatható: | Nem |
| Háttámla kialakítása: | Perforált |
| Karfák: | Karfák nélkül |
| Kialakítás: | Szék |
| Láb típusa: | Négy láb |
| Minta: | Egyszínű |
| Összecsukható: | Egymásra rakható |
| Ülésmagasság: | 44,5 cm |
| Stílus: | Minimalista |
| A tétel elfogyott… | |
Akció
Próbálja ki AR-ben ❖
21 396 Ft
–48 %
Étkezőszék KATO műanyag, bézs
Raktáron
(>10 db)
10 936 Ft
Próbálja ki AR-ben ❖
18 226 Ft
–40 %
Étkezőszék KATO műanyag, korallszín
Raktáron
(>10 db)
10 936 Ft
Akció
Próbálja ki AR-ben ❖
21 396 Ft
–48 %
Étkezőszék KATO műanyag, sárga
Raktáron
(>10 db)
10 936 Ft
Akció
Próbálja ki AR-ben ❖
18 226 Ft
–40 %
Étkezőszék KATO műanyag, világosszürke
Raktáron
(>10 db)
10 936 Ft
Próbálja ki AR-ben ❖
18 226 Ft
–40 %
Étkezőszék KATO műanyag, fekete
Raktáron
(>10 db)
10 936 Ft
Akció
Próbálja ki AR-ben ❖
21 396 Ft
–48 %
Étkezőszék KATO műanyag, fehér
Raktáron
(>10 db)
10 936 Ft
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
