Gyorsan száradó XXL strandfürdőlepedő SUNDARA színes 150 x 210 cm, 100% mikroszál
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- 100% abszorbens mikroszál
- Gramázs: 250 gsm
Méret
- 150 × 210 cm (tolerancia ± 3 %)
Kialakítás és karbantartás
- Selymes anyag magas nedvszívó képességgel, amely ugyanakkor gyorsan szárad
- Jelentős trópusi naplemente nyomtatás
- Elegáns és időtálló motívum
- Extra nagy méret maximális kényelemért a strandon, nyugágyon és vízparti pihenéskor
- Homokálló
- Ideális utazáshoz
- Ajánlott mosási hőmérséklet: 40 °C-ig
- Ne fehérítse, ne tisztítsa vegyszeresen
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Strandtörölköző |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 5902311489435 |
| ? Termék színe: | Színes |
| ? Méret: | 150 x 210 cm |
| ? Típus: | Törölközők |
| Ajánlott mosási hőmérséklet: | 40 °C |
| Anyaga: | 100% mikroszál |
| Súly: | 0,45 kg |
| Kialakítás: | Sokszínű |
| Minta: | Mintával |
| Gyors száradás: | Gyors száradás |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
