Gyorsan száradó XXL strand fürdőlepedő GELATTO színes 150 x 210 cm, 100% mikroszál
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- 100% abszorbens mikroszál
- Grammsúly: 250 gsm
Méret
- 150 × 210 cm (tűrés ± 3 %)
Kialakítás és karbantartás
- Puha anyag, magas nedvszívó képességgel, amely gyorsan szárad
- Játékos színes fagylalt mintával
- Elegáns és időtlen minta
- Extra nagy méret a maximális kényelem érdekében a strandon, nyugágyon és víz melletti pihenésnél
- Homokálló
- Ideális utazáshoz
- Ajánlott mosási hőmérséklet legfeljebb 40 °C
- Ne fehérítse, ne tisztítsa vegyileg
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Strandtörölköző |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 5902311489374 |
| ? Termék színe: | Színes |
| ? Méret: | 150 x 210 cm |
| ? Típus: | Törölközők |
| Ajánlott mosási hőmérséklet: | 40 °C |
| Anyaga: | 100% mikroszál |
| Súly: | 0,45 kg |
| Kialakítás: | Sokszínű |
| Minta: | Mintával |
| Gyors száradás: | Gyors száradás |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
