Gyorsan száradó XXL strand Fürdőlepedő ELEPHOS fekete-szürke 150 x 210 cm, 100% mikroszál
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- 100% nedvszívó mikroszál
- Gramázs: 250 g/m²
Méret
- 150 × 210 cm (tolerancia ± 3%)
Kialakítás és karbantartás
- Bársonyos anyag magas nedvszívóképességgel, amely gyorsan szárad
- Kiemelkedő elefánt motívum
- Elegáns és időtálló dizájn
- Extra nagyméretű a maximális kényelem érdekében a strandon, nyugágyon és a vízparton pihenve
- Homokálló
- Ideális utazáshoz
- Ajánlott mosási hőmérséklet 40 °C-ig
- Ne fehérítse, ne tisztítsa vegyileg
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Strandtörölköző |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 5902311489428 |
| ? Termék színe: | Szürke, Fekete |
| ? Méret: | 150 x 210 cm |
| ? Típus: | Törölközők |
| Ajánlott mosási hőmérséklet: | 40 °C |
| Anyaga: | 100% mikroszál |
| Súly: | 0,45 kg |
| Kialakítás: | Sokszínű |
| Minta: | Mintával |
| Gyors száradás: | Gyors száradás |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
