Kerti függöny GARDIO ELEGANT vízálló 150x220, bézs
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- 100% poliészter
Szín
- Bézs
Méretek ± 5 %
- 150 x 220 cm
- Szélesség: 150 cm
- Magasság: 220 cm
- Száraz cipzáras szalag: 6 x 70 cm
Részletek
- Vízálló anyag
- 80% árnyékolás
- Tartalmaz száraz cipzáras szalagot
- Ajánlott mosási hőmérséklet: 30 °C
- Ne fehérítse, ne tisztítsa kémiailag
- Szárítógépben szárítani tilos
- Vasalás alacsony hőmérsékleten
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Sötétítők és függönyök |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 5902311490936 |
| ? Termék színe: | Bézs |
| ? Méret: | 150 x 220 cm |
| ? Hosszúság: | 220 cm |
| ? Grammsúly: | 150 g/m2 |
| Ajánlott mosási hőmérséklet: | 30 °C |
| Anyaga: | Poliészter |
| Szélesség: | 150 cm |
| Elhelyezés: | Kültéri |
| Minta: | Egyszínű |
| Fényáteresztő képesség: | Részben sötétítő |
| Méteráru: | Kész |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
