Kinyitható U alakú ülőgarnitúra SMART BOUCLE 303x143 cm, sötétzöld
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
A kanapé megjelenése
- Kialakítás: Sarok, U alakú kanapé
- Méret: Kanapé 270 cm felett
- Szín: Sötétzöld
- Huzat: Quelle 37
A kanapé anyaga
- Huzat anyaga: Bouclé típusú szövet (hurkolt szövet)
- Huzat összetétele: 100% poliészter
- Kopásállóság (Martindale): 80 000–90 000 ciklus
- Ülőfelület típusa: Hullámrugók és kárpitszivacs
- Szivacs típusa: T30 (közepesen kemény)
- Szerkezet: Tömör fa és faforgácslap
A kanapé méretei (tolerancia +/- 3%)
- Szélesség: 303 cm
- Mélység: 143 cm
- Magasság: 85 cm
- Ülés szélessége: 270 cm
- Ülés magassága: 38 cm
- Ülés mélysége: 71 cm / 130 cm
- Lábak magassága: 4,5 cm
- Karfa szélessége: 15 cm
- Karfa magassága: 60 cm
- Alvófelület: 130 x 270 cm
- Teherbírás: 110 kg / 1 ülés
- Súly: 103 kg (bruttó)
Felszereltség
- Tárolóhely: Igen
- Tárolóhely elhelyezkedése: A kanapé ülőrészének alatt
- Támaszpárnák cipzáras záródással (4 db)
- A kanapé hátulja kárpitozott
- Szétszerelt állapotban szállítjuk
- Megjegyzés: A kanapé belsejének faforgácslap dekorációja eltérhet a termékfotótól
Alvó funkció
- Kinyitható: Igen
- Ágy mérete: 130 x 270 cm
- Kinyitás típusa: Kézi hátradöntéssel
Quelle szövet
Hozzon luxust és kényelmet a nappalijába a prémium Quelle kárpitanyaggal. Ez a modern bouclé szövet jellegzetes hurkolt szerkezetével nemcsak gyönyörű látványt nyújt és kivételesen puha tapintású, de kiemelkedik a masszív 315 g/m²-es grammsúllyal is. Ennek köszönhetően az anyag telített, formastabil megjelenésű és egyedi megnyerő kinézetet és rendkívüli otthonosságot nyújt a jelenlegi lakberendezési trendeknek megfelelően.
Ne hagyja megtéveszteni magát a szövete lágy tapintása által – a Quelle egy mindennapok igényeire szabott anyag. A szigorú laboratóriumi tesztelésen kiválóan teljesített: magas kopásállóságot mutatott fel akár 90 000 ciklusig (Martindale-teszt), fokozott bolyhosodásmentességgel és a legmagasabb értékeléssel (A kategória) büszkélkedhet a szakadás és varrás szétnyílás ellenállóság terén. Továbbá megfelel az európai REACH szabványoknak, amelyek garantálják a 100% egészségügyi biztonságot káros vegyi anyagok nélkül. Így egy biztonságos és tartós huzatot kap, amely hosszú éveken át megőrzi gyönyörű megjelenését.

Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Sarokkanapék |
|---|---|
| ? Termék színe: | Zöld |
| ? Mélység: | 143 cm |
| ? Magasság: | 85 cm |
| Súly: | 103 kg |
| Szélesség: | 303 cm |
| Forma: | U alakú |
| Huzat anyaga: | Szövet |
| Kanapé fekvőfelület: | 130 x 270 cm |
| Karfák: | Karfákkal |
| Kinyitható: | Kinyitható |
| Lábak: | Lábakkal |
| Sarok típusa: | Bal sarok, Jobb sarok, Univerzális sarok |
| Tárolóhely: | Tárolóhellyel |
| Ülésmagasság: | 38 cm |
| Helyek száma: | Többüléses |
| Lábmagasság: | 4,5 cm |
| Ülésmélység: | 71 cm, 130 cm |
| Ülésszélesség: | 270 cm |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
