Padlópárna FLORANCE PANAMA JUTE 60x60 cm, bézs
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- 50% pamut
- 45% poliészter
- 5% egyéb szálak
Szín
- Bézs
Méretek
- Szélesség: 60 cm
- Hosszúság: 60 cm
- Magasság: 10 cm
- Súly: 1,2 kg
kialakítás
- Növeli a kényelmet és biztosítja a puhaságot ülés közben
- Gátolja a hideg gyors behatolását
- Kültéri használat esetén az ülőpárnát óvni kell az esőtől és a közvetlen napsütéstől
- Ajánlott mosási hőmérséklet 30 °C (a gyártó címkéje szerint)
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Puffok és lábzsámoly |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 8713229064860 |
| ? Termék színe: | Bézs |
| ? Méret: | 60 x 60 cm |
| ? Hosszúság: | 60 cm |
| ? Magasság: | 10 cm, Magas |
| Ajánlott mosási hőmérséklet: | 30 °C |
| Súly: | 1,2 kg |
| Szélesség: | 60 cm |
| Rögzítés: | Fűző nélküli |
| Forma: | Négyzet |
| Huzat anyaga: | Poliészter-pamut |
| Minta: | Sima |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
