Polipamut párnahuzat DANIELA POLY 50x70 cm, bézs
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- 50% pamut | 50% mikroszál - poliészter
Szín
- Bézs
- Barna
Méretek
- Szélesség: 50 cm
- Hosszúság: 70 cm
Kialakítás
- Ne fehérítse, ne tisztítsa vegyszerrel
- Ajánlott mosási hőmérséklet 40 °C
- Szárítsa szárítógépben alacsony hőmérsékleten, max. 60 °C-on
- Vasalni nem szükséges
- Gombos záródás
- A csomag 1 db-ot tartalmaz
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Polipamut ágynemű |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 0710535829198 |
| ? Termék színe: | Barna, Bézs |
| ? Hosszúság: | 70 cm |
| ? Típus: | Dekoratív huzatok |
| Ajánlott mosási hőmérséklet: | 40 °C |
| Anyaga: | Poli-pamut |
| Párna mérete: | 50 x 70 cm |
| Súly: | 0,1 kg |
| Szélesség: | 50 cm |
| Rögzítés: | Gombos |
| A csomagban lévő db szám: | 1 |
| Elhelyezés: | Beltéri |
| Forma: | Téglalap |
| Készletek: | Külön párnahuzat |
| Kétoldalas: | Nem |
| Minta: | Mintával, Csíkos |
| Szárítógépben szárítható: | igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
