Polipamut ágynemű FOOTBALL TIME POLY zöld
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Polipamut ágynemű
A polipamut ágynemű népszerű választás a mindennapi használatra praktikus kialakítása miatt. Kombinálja a természetes pamutot a poliészterrel, ezáltal kellemes tapintást, jó légáteresztést, valamint magasabb ellenállást és hosszabb élettartamot kínál. További előnye a könnyű karbantartás – az ágynemű gyorsan szárad és a kisebb gyűrődéseknek köszönhetően nem igényel vasalást.
Anyag
- 50% pamut | 50% mikroszál - poliészter
- Gramázs: 105 g/m2
Szín
- Zöld
- Fehér
- Fekete
Jellemzők
- Ajánlott mosás: minden héten, legfeljebb 14 naponta egyszer
- Ajánlott mosási hőmérséklet: 30 °C - 40 °C (a gyártó címkéjének megfelelően)
- Az ágynemű nem igényel vasalást
Gyakorlati tanácsok
- Első használat előtt alaposan mossa ki az ágyneműt
- Az ágyneműt külön mossa, mindig kifordítva és begombolva
- Használjon az anyagnak és színnek megfelelő mosószert
- Mosás után azonnal vegye ki a mosógépből és jól rázza meg
- Szárítóban alacsony hőmérsékleten szárítsa
A csomag tartalma a választott változat szerint
- Povlečení 140 x 200 cm: 1 db paplanhuzat 140 x 200 cm | 1 db párnahuzat 70 x 90 cm
- Povlečení 140 x 220 cm: 1 db paplanhuzat 140 x 220 cm | 1 db párnahuzat 70 x 90 cm
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Polipamut ágynemű |
|---|---|
| EAN vonalkód: | Változat kiválasztása |
| ? Termék színe: | Zöld |
| ? Grammsúly: | 105 g/m2 |
| Ágynemű mérete: | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm | 140 x 220 cm |
| Ágynemű mintája: | Csíkok, Képek |
| Ágynemű stílusa: | Modern |
| Ajánlott mosási hőmérséklet: | 30 - 40 °C |
| Anyaga: | Poli-pamut |
| Párna mérete: | 70 x 90 cm |
| Súly: | 0,7 kg |
| Szélesség: | Egyszemélyes ágyra |
| Paplanhuzat mérete: | 140 x 200 cm, 140 x 220 cm |
| Rögzítés: | Gombos |
| Évszak: | Egész éves |
| Kell-e vasalni: | Nem |
| Készletek: | Paplan és párna |
| Kétoldalas: | Nem |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
