Polipamut párnahuzat STREET LOVE POLY 70x90 cm, szürke
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- 50% pamut | 50% mikroszál - poliészter
Szín
- Szürke
- Rózsaszín
- Piros
- Fekete
Méretek
- Szélesség: 70 cm
- Hossz: 90 cm
Kialakítás
- Ne fehérítse, ne tisztítsa vegyileg
- Ajánlott mosási hőmérséklet 40 °C
- Alacsony hőmérsékleten szárítógépben szárítható legfeljebb 60 °C-ig
- Nem szükséges vasalni
- Gombos záródás
- A csomag tartalma 1 db
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Párnahuzatok |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 0710535829563 |
| ? Termék színe: | Szürke, Piros, Rózsaszín |
| ? Hosszúság: | 90 cm |
| ? Típus: | Dekoratív huzatok |
| Ajánlott mosási hőmérséklet: | 40 °C |
| Anyaga: | Poli-pamut |
| Párna mérete: | 70 x 90 cm |
| Súly: | 0,1 kg |
| Szélesség: | 70 cm |
| Rögzítés: | Gombos |
| A csomagban lévő db szám: | 1 |
| Elhelyezés: | Beltéri |
| Forma: | Téglalap |
| Készletek: | Külön párnahuzat |
| Kétoldalas: | Nem |
| Minta: | Mintával, Szív |
| Szárítógépben szárítható: | igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
