Pamut lepedő bézs 140x240 cm
Kapcsolódó termékek
Akció
2 533 Ft
–20 %
Pamut lepedő világosszürke 140x240 cm
Raktáron
(>10 db)
2 017 Ft
Akció
3 384 Ft
–42 %
Pamut lepedő sötétszürke 140x240 cm
Raktáron
(>10 db)
1 959 Ft
Akció
6 784 Ft
–68 %
Pamut lepedő LUX sötétszürke 140x240 cm
Raktáron
(>10 db)
2 118 Ft
Akció
2 874 Ft
–12 %
LUX világos rózsaszín pamut lepedő 140x240 cm
Raktáron
(>10 db)
2 505 Ft
Akció
2 874 Ft
–1 %
LUX pamut lepedő mentol színű 140x240 cm
Raktáron
(>10 db)
2 824 Ft
Kiárusítás
4 234 Ft
–23 %
LUX fehér pamut lepedő 140x240 cm
Raktáron
(>10 db)
3 246 Ft
Pamut lepedő SLUB 140x240 cm világos rózsaszín, 100% pamut
Raktáron
(>10 db)
2 023 Ft
Termék részletes leírása
Pamut lepedő
A klasszikus és mindig keresett lepedő pamut keverékből készül, amely 80% pamutot és 20% poliésztert tartalmaz, így kellemes tapintású és bőrbarát. Népszerű a könnyedsége, légáteresztő képessége és egyúttal a poliészter keveréknek köszönhetően a nagyobb tartóssága miatt. A megfelelő ápolással az anyag hosszú távon megőrzi alakját és színét, és a tiszta pamuttal szemben kevésbé gyűrődik és könnyebben karbantartható. Ideális választás óvodákba, szállodákba és különböző szálláshelyekre.
Anyag
- 80% pamut | 20% poliészter
Méret
- 140 x 240 cm
Szín
- Bézs
Jellemzők
- A lepedő nem feszíthető
- A lepedő gumimentes
- Ajánlott mosási hőmérséklet: 40 °C - 60 °C (a lepedő gyártójának címkéje szerint)
- Ajánlott mosás: minden héten, legalább 14 naponta egyszer
- A lepedő alacsony hőmérsékleten szárítógépben szárítható
- Az első mosásnál külön kell mosni!
Csomag tartalma
- 1 db lepedő 140 x 240 cm
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Pamut lepedők 140 x 240 cm |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 8596605035773 |
| ? Termék színe: | Bézs |
| ? Méret: | 140 x 240 cm |
| ? Grammsúly: | 105 g/m2 |
| ? Típus: | Egyszemélyes ágyra |
| Ajánlott mosási hőmérséklet: | 40 - 60 °C |
| Anyaga: | 80% pamut | 20% poliészter |
| Súly: | 0,45 kg |
| Gumis: | Nem |
| Optimális matrac magasság: | 20 cm-ig |
| Rugalmas: | Nem |
| Szárítógépben szárítható: | igen |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
