Pamut ágyneműhuzat GREEN LINE zöld-sárga, 100% pamut
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Pamut ágyneműhuzat
Állandó és legelterjedtebb ágynemű anyag biztosan a pamut. A vásárlók értékelik kiváló jellemzőit és megfizethető árát. A pamut légáteresztő, puha, és kiválóan vezeti el a nedvességet. Tehát alkalmas azok számára is, akik éjszaka jobban izzadnak. Lehetséges hátránya a gyűrődés és az ezt követő vasalás szükségessége. Az évek során bevált pamut természetes szálak, amelyeket a gyapotnövényből nyernek, és amelyek bőrbarátak az egész testen.
Anyag
- 100% pamut
Szín
- Zöld
- Sárga
- Fekete
- Szürke
- Fehér
Jellemzők
- Modern csíkos minta
- Ajánlott mosás: hetente, legfeljebb 14 naponta egyszer
- Ajánlott mosási hőmérséklet: 30 °C - 40 °C (a gyártó címkéje szerint)
- Az ágyneműt vasalni kell
Gyakorlati tanácsok
- Az első használat előtt alaposan mossa ki az ágyneműt
- Az ágyneműt külön mossa, mindig kifordítva és becipzározva
- Használjon a anyagnak és színnek megfelelő mosószert
- Mosás után válasszon kíméletes centrifugálást
- Vasalja az ágyneműt kifordítva, ezáltal elkerülheti az anyag károsodását és a színek kifakulását
A csomag tartalma a kiválasztott változat szerint
- Ágynemű 140 x 200 cm: 1 db takaróhuzat 140 x 200 cm | 1 db párnahuzat 70 x 90 cm
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Pamut ágyneműhuzat |
|---|---|
| ? Termék színe: | Sárga, Zöld |
| Ágynemű mérete: | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| Ágynemű mintája: | Csíkok |
| Ágynemű stílusa: | Skandináv, Modern |
| Ajánlott mosási hőmérséklet: | 30 - 40 °C |
| Anyaga: | 100% pamut |
| Párna mérete: | 70 x 90 cm |
| Súly: | 0,7 kg |
| Szélesség: | Egyszemélyes ágyra |
| Paplanhuzat mérete: | 140 x 200 cm |
| Rögzítés: | Gombos |
| Évszak: | Egész éves |
| Kell-e vasalni: | Igen |
| Készletek: | Paplan és párna |
| Kétoldalas: | Nem |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
