Pamut ágynemű PLAIN BEAUTY terrakotta színű
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Pamut ágynemű
A Pamut ágynemű 70% újrahasznosított pamutból és 30% BCI szűz pamutból készült. Az újrahasznosított pamut segít megőrizni a természeti erőforrásokat, és új életet ad a már használt textilanyagnak, míg a BCI szűz pamut a Fenntartható Pamut Kezdeményezés program keretén belül felelősségteljesebb termelésből származik. Ennek a kombinációnak köszönhetően a termék kellemes tapintású, légáteresztő, és egyben környezetbarátabb. Lehetséges hátránya, hogy gyűrődik és ezt követően vasalni szükséges.
Anyag
- 70% újrahasznosított pamut | 30% BCI szűz pamut
Szín
- Terrakotta / téglavörös
Jellemzők
- Ajánlott mosás: hetente, legfeljebb 14 naponta egyszer
- Nemzetközi tanúsítási rendszer: OEKO-TEX Standard 100
- A párnahuzat hotelzsebbel van ellátva
- A paplanhuzat holland hajtókás zárással van ellátva
- Ajánlott mosási hőmérséklet: 40 °C (a gyártó címkéje szerint)
- Szárítás szárítógépben: max. 60 °C
- Az ágyneműt vasalni szükséges
Gyakorlati tanácsok
- Az ágyneműt az első használat előtt alaposan mossa ki
- Az ágyneműt külön mossa, mindig kifordítva
- Használjon a megfelelő anyaghoz és színhez illő mosószert
- Az ágynemű kimosása után válasszon kímélő centrifugálást
- Az ágyneműt kifordítva vasalja, így elkerülheti az anyag károsodását és a színek kifakulását
A csomag tartalma az opciótól függően
- Ágynemű 200 x 220 cm: 1 db paplanhuzat 200 x 220 cm + 20 cm | 1 db párnahuzat 60 x 70 cm
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Pamut ágyneműhuzat |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 8719023464172 |
| ? Termék színe: | Rózsaszín, Narancssárga |
| Ágynemű mérete: | 2 ks 60 x 70 cm | 200 x 220 cm |
| Ágynemű mintája: | Egyszínű, Felirattal |
| Ágynemű stílusa: | Skandináv, Modern, Minimalista |
| Ajánlott mosási hőmérséklet: | 40 °C |
| Anyaga: | 100% pamut |
| Párna mérete: | 60 x 70 cm |
| Szélesség: | Francia |
| Paplanhuzat mérete: | 200 x 220 cm |
| Rögzítés: | Bújtatós, Holland zár |
| Ár: | Olcsó 8 500 Ft-ig |
| Évszak: | Egész éves |
| Kell-e vasalni: | Igen |
| Készletek: | Paplan és párna |
| Kétoldalas: | Nem |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
