Pamut ágynemű BLUE GARDEN színes, 100% pamut
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Pamut ágynemű
Az ágyneműk sztárja és legelterjedtebb anyaga kétségkívül a pamut. A vásárlók értékelik remek jellemzőit és megfizethetőségét. A pamut lélegző, puha, és kiválóan elvezeti a nedvességet. Emiatt különösen alkalmas azok számára, akik éjjel jobban izzadnak. Lehetséges hátránya a gyűrődés, ami miatt szükséges vasalni. Az évek során bevált pamut a gyapotnövényből származó természetes szál, amely kíméletes a teljes test bőréhez.
Anyag
- 100% pamut
Szín
- Kék
- Narancssárga
Jellemzők
- Ajánlott mosás: hetente, legfeljebb 14 naponta egyszer
- Ajánlott mosási hőmérséklet: 30 °C - 40 °C (a gyártó címkéje szerint)
- Az ágyneműt szükséges vasalni
Gyakorlati tanácsok
- Első használat előtt az ágyneműt alaposan mossa ki
- Az ágyneműt külön mossa, mindig kifordítva és összezárva
- Az anyaghoz és színekhez illő mosószert használjon
- Mosás után válassza a kímélő centrifugálást
- Az ágyneműt kifordítva vasalja, hogy megakadályozza az anyag károsodását és a színek fakulását
A csomag tartalma a választott változat szerint
- Ágynemű 140 x 200 cm: 1 db takaró huzat 140 x 200 cm | 1 db párnahuzat 70 x 90 cm
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Pamut ágyneműhuzat |
|---|---|
| ? Termék színe: | Narancssárga, Kék |
| Ágynemű mérete: | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| Ágynemű mintája: | Virágok, Természet |
| Ágynemű stílusa: | Vidéki, Retro |
| Ajánlott mosási hőmérséklet: | 30 - 40 °C |
| Anyaga: | 100% pamut |
| Párna mérete: | 70 x 90 cm |
| Súly: | 0,7 kg |
| Szélesség: | Egyszemélyes ágyra |
| Paplanhuzat mérete: | 140 x 200 cm |
| Rögzítés: | Gombos |
| Évszak: | Egész éves |
| Kell-e vasalni: | Igen |
| Készletek: | Paplan és párna |
| Kétoldalas: | Nem |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
