Pamut ágynemű BETTY kékeszöld
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Pamut ágynemű
Az ágyneműk világában az állandó és legelterjedtebb anyag garantáltan a pamut. A vásárlók nagyra értékelik kiváló jellemzőit és megfizethetőségét. A pamut légáteresztő, puha és kiválóan elvezeti a nedvességet. Ezért ideális azoknak is, akik éjszaka jobban izzadnak. Lehetséges hátránya a gyűrődés miatti vasalási igény. Az évek során bizonyított pamut természetes szál, amelyet a gyapotnövényből nyernek, és kíméletes az egész test bőréhez.
Anyag
- 80% pamut | 20% mikroszál - poliészter
- Gramázs: 90 g/m2
Szín
- Kék
- Szürke
- Zöld
- Krém
Jellemzők
- Ajánlott mosási gyakoriság: hetente, maximum 2 hetente egyszer
- Ajánlott mosási hőmérséklet: 30 °C - 40 °C (a gyártó címkéje szerint)
- Az ágyneműt vasalni kell
Gyakorlati tanácsok
- Az ágyneműt alaposan mossa ki használat előtt
- Az ágyneműt külön, mindig kifordítva és összecipzározva mossa
- Használjon a mintához és anyaghoz illő mosószert
- Mosás után válasszon kímélő centrifugálást
- Az ágynemű vasalása kifordítva javasolt, így elkerülheti az anyag károsodását és a színek kifakulását
A csomag tartalma az opció kiválasztása szerint
- 140 x 200 cm-es ágynemű: 1 db takaróhuzat 140 x 200 cm | 1 db párnahuzat 70 x 90 cm
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Pamut ágyneműhuzat |
|---|---|
| ? Termék színe: | Krém, Szürke, Zöld, Kék |
| ? Grammsúly: | 90 g/m2 |
| Ágynemű mérete: | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| Ágynemű mintája: | Természet |
| Ágynemű stílusa: | Modern |
| Ajánlott mosási hőmérséklet: | 30 - 40 °C |
| Anyaga: | 80% pamut | 20% mikroszál - poliészter |
| Párna mérete: | 70 x 90 cm |
| Súly: | 0,7 kg |
| Szélesség: | Egyszemélyes ágyra |
| Paplanhuzat mérete: | 140 x 200 cm |
| Rögzítés: | Cipzár |
| Ár: | Olcsó 8 500 Ft-ig |
| Évszak: | Egész éves |
| Kell-e vasalni: | Igen |
| Készletek: | Paplan és párna |
| Kétoldalas: | Igen |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
