2 db összecsukható tengerparti napozóágy SAND, kék-fehér
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag:
- Szerkezet: Acél
- Huzat: Vízhatlan textil
Szín:
- Kék
- Fehér
- Zöld
Méretek:
- Hossz: 87 cm
- Szélesség: 50 cm
- Magasság: 58 cm
- Teherbírás: 100 kg
- Súly: 1,7 kg
- A csomag mérete: 63 x 21 x 17 cm
Kialakítás
- A szett 2 db nyugágyat tartalmaz
- A csomag része egy hordozó táska
- Vízhatlan huzat
- Nagyon könnyű, de erős szerkezet
- A legjobb társ a nyári napokra
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Nyugágy és napozószivacs |
|---|---|
| ? Termék színe: | Fehér, Zöld, Kék |
| ? Hosszúság: | 87 cm |
| ? Magasság: | 58 cm |
| Anyaga: | Acél, Poliészter |
| Súly: | 0,1 kg |
| Szélesség: | 50 cm |
| A csomagban lévő db szám: | 2 |
| Fémszerkezet anyaga: | Acél |
| Használat helye: | Strandra |
| Huzat: | Huzattal |
| Huzat anyaga: | Vízálló szövet |
| Karfák: | Karfák nélkül |
| Lábak: | Lábakkal |
| Nagyság: | Két főnek |
| Összecsukható: | Összecsukható |
| Teherbírás: | 100 kg |
| Tető: | Tető nélkül |
| Szett: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
