Mikroszálas ágyneműhuzat RIBBON LOVE fehér
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Mikroszálas ágyneműhuzat
Jó választás allergiások, kisgyermekek vagy légzési problémákkal küzdő személyek számára a mikroszálas ágyneműhuzat. A sűrű szövésű poliészter textília jellemzője a lágyság, melegség és formai állandóság. Kiemelkedik továbbá kellemes struktúrájával, lágyságával, és emellett nem gyűrődik. Ha az egyszerű karbantartást, a meleget és a finom simogatást részesíted előnyben, akkor a mikroszál számodra teremtetett.
Anyag
- 100% mikroszál - poliészter
Szín
- Fehér
- Rózsaszín
Jellemzők
- Ajánlott mosás: minden héten, legalább 14 naponta egyszer
- Ajánlott mosási hőmérséklet: 30 - 40 °C (a gyártói címke szerint)
- Az ágyneműt nem szükséges vasalni
Gyakorlati tanácsok
- Első használat előtt az ágyneműt alaposan mosd ki
- Mosáskor az ágyneműt külön, mindig kifordítva és zártan mosd
- Használj anyagnak és színnek megfelelő mosószert
- Mosás után enyhe centrifugálást válassz
A csomag tartalma a választott változattól függően
- Ágyneműhuzat 140 x 200 cm: 1 db paplan huzat 140 x 200 cm | 1 db párnahuzat 70 x 80 cm
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Mikroszálas ágyneműhuzat |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 5906679844363 |
| ? Termék színe: | Fehér, Rózsaszín |
| Ágynemű mérete: | 70 x 80 cm | 140 x 200 cm |
| Ágynemű mintája: | Képek, Szív, Valentin-napi |
| Ágynemű stílusa: | Modern |
| Ajánlott mosási hőmérséklet: | 30 - 40 °C |
| Anyaga: | Mikroszál - poliészter |
| Párna mérete: | 70 x 80 cm |
| Súly: | 0,9 kg |
| Szélesség: | Egyszemélyes ágyra |
| Paplanhuzat mérete: | 140 x 200 cm |
| Rögzítés: | Cipzár |
| Évszak: | Egész éves |
| Kell-e vasalni: | Nem |
| Készletek: | Paplan és párna |
| Kétoldalas: | Nem |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
