Mikroplüss lepedő SOFT 90x200 cm barna
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- Összetétel: 100% poliészter
- Grammsúly: 160 g/m²
Szín
- Barna
Méretek
- Méret: 90 x 200 cm
Jellemzők
- Puha és tartós anyag hosszú élettartammal
- Magas rugalmasság, nem csúszik és szorosan tart
- Nem vasalandó
- Az egész lepedőt gumival szegték körbe
Gyakorlati tanácsok
- Az első használat előtt alaposan mossa ki a lepedőt
- Ajánlott mosási hőmérséklet: 30 - 40 °C (a gyártó címkéje szerint)
- Ajánlott mosás: hetente, legfeljebb 14 naponta egyszer
- Szárítógépben alacsony hőmérsékleten szárítsa
A csomag tartalma
- 1 db 90 x 200 cm-es lepedő
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Mikroplüss lepedők 90 x 200 cm |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 7187902003155 |
| ? Termék színe: | Barna |
| ? Méret: | 90 x 200 cm |
| ? Grammsúly: | 160 g/m2 |
| ? Típus: | Franciaágyra |
| Ajánlott mosási hőmérséklet: | 30 - 40 °C |
| Anyaga: | 100% poliészter |
| Gumis: | Igen |
| Kialakítás: | gumis |
| Optimális matrac magasság: | 25 cm-ig |
| Rugalmas: | igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
