Mikroplüss ágyneműhuzat CAVORIS kék
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Mikroplüss ágynemű
A mikroplüss ágyneműhuzat alapanyaga 100% poliészter, amely anyag extrém finomsága miatt mikroszálként ismert. A mikroszál és a mikroplüss modern poliészter típusok, amelyek főként a felület kezelésében különböznek. A mikroplüss egy olyan mikroszál, melyet sűrűbb, puha felülettel alakítottak ki, ami jobban melegít, és úgy hat, mint a finom plüss. Ezek a szintetikus szálak rendkívül ellenállnak a mechanikai sérüléseknek és a dörzsölésnek, ami hosszú élettartamot biztosít. A mikroplüss egyik kulcsfontosságú előnye, hogy nem igényel vasalást, mivel egyáltalán nem gyűrődik vagy zsugorodik.
Anyag
- 100% poliészter
- Grammsúly: 250 g/m2
Szín
- Kék
- Bézs
Jellemzők
- Különleges eljárással készült, 100% poliészterből
- Ajánlott mosás: minden héten, legfeljebb 14 naponta 1x
- Ajánlott mosási hőmérséklet: 30 °C - 40 °C (a gyártó címkéje szerint)
- Az ágynemű nem igényel vasalást
Gyakorlati tanácsok
- Első használat előtt az ágyneműt alaposan mossa ki
- A garnitúrát külön mossa, mindig kifordítva és összezárva
- Használjon az anyaghoz és a mintázathoz megfelelő mosószert
- Mosás után válassza a kímélő centrifugálást
Választott változathoz tartozó csomag tartalma
- Ágyneműhuzat 140 x 200 cm: 1 db paplanhuzat 140 x 200 cm | 1 db párnahuzat 70 x 80 cm
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Mikroplüss ágyneműhuzat |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 5906679816636 |
| ? Termék színe: | Kék |
| ? Grammsúly: | 250 g/m2 |
| Ágynemű mérete: | 70 x 80 cm | 140 x 200 cm |
| Ágynemű mintája: | Absztrakt |
| Ágynemű stílusa: | Modern |
| Ajánlott mosási hőmérséklet: | 30 - 40 °C |
| Anyaga: | 100% poliészter |
| Párna mérete: | 70 x 80 cm |
| Szélesség: | Egyszemélyes ágyra |
| Paplanhuzat mérete: | 140 x 200 cm |
| Rögzítés: | Cipzár |
| Évszak: | Ősz, Tél |
| Kell-e vasalni: | Nem |
| Készletek: | Paplan és párna |
| Kétoldalas: | Nem |
| Meleg ágyneműhuzat: | Igen |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
