Vízálló jersey matracvédő BEDLOCK 180 x 200 cm
Kapcsolódó termékek
Akció
6 324 Ft
–56 %
Jersey világosszürke lepedő 180x200 cm
Raktáron
(>10 db)
2 761 Ft
6 324 Ft
–30 %
Steppelt vízhatlan matracvédő 90 x 200 cm
A termék átlagos értékelése 5-ből 4,5 csillag.
Raktáron
(>10 db)
4 405 Ft
8 701 Ft
–23 %
Steppelt vízhatlan matracvédő 160 x 200 cm
A termék átlagos értékelése 5-ből 5,0 csillag.
Raktáron
(>10 db)
6 635 Ft
Kedvezménykupon -10% "AGYNEMUNAPOK"
6 324 Ft
–17 %
Frottír vízhatlan matracvédő 90 x 200 cm
Raktáron
(>10 db)
5 214 Ft
Kedvezménykupon -10% "AGYNEMUNAPOK"
6 324 Ft
–32 %
Frottír vízhatlan matracvédő 80 x 160 cm
Raktáron
(8 db)
4 263 Ft
Kedvezménykupon -10% "AGYNEMUNAPOK"
Frottír vízhatlan matracvédő 140 x 200 cm
Raktáron
(>10 db)
6 482 Ft
Termék részletes leírása
Anyag
- Felület: 100% mikroszál
- Felső oldal: Jersey
- Alsó oldal: 100% poliuretán bevonat
- Oldalsó rész: 100% poliészter - jersey
Méret
- 180 x 200 cm
További információk
- Teljes körű jersey poliészter kötött anyaggal és gumival szegélyezve
- 40 °C-on mosható
- 20 cm magas matracokra tervezve
- Szálláshelyekre alkalmas
- Védi a matracot a szennyeződésektől
- Vízálló, de légáteresztő antibakteriális és penészgátló kezelés
- Könnyen rögzíthető a matracra
- Véd a poratkáktól
- Hipoallergén
- Megszünteti a szagokat
- Nem folyik át
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Matracvédő |
|---|---|
| ? Termék színe: | Fehér |
| ? Hosszúság: | 200 cm |
| ? Matrac mérete: | 180 x 200 cm |
| Ajánlott mosási hőmérséklet: | 40 °C |
| Anyaga: | 100% mikroszál |
| Szélesség: | 180 cm |
| Kell-e vasalni: | Nem |
| Rugalmas: | igen |
| Vízállóság: | Vízhatlan |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
