AKCIÓ világoszöld bársonyszék LAVA II. osztály
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- Bársonyszövet: Világoszöld
- Fém: Fa dekor
Méretek (+/- 1 cm)
- Szélesség: 43 cm
- Ülésszélesség: 43 cm
- Mélység: 51 cm
- Ülésmélység: 38,5 cm
- Magasság: 90 cm
- Ülésmagasság: 48,5 cm
- Teherbírás: 110 kg
- Súly: 4,2 kg
Kialakítás
- Kárpitozott étkezőszék puha párnázattal
- Időtlen dizájn finom varrással
- A huzatszövet OEKO-TEX® Standard 100 tanúsítvánnyal rendelkezik
- Erős fém lábak porszórt festékkel kezelve
- Szétszerelt állapotban szállítjuk
Stílus, amely egyszerű formákat és magas funkcionalitást köt össze. Tegyen tétet a visszafogott kiegészítők, finom színpaletta és természetes anyagok mellett. Kiváló kiegészítők a skandináv étkezőben a örökzöld növények, színes teríték és nagy fém lámpák. A skandináv enteriőr nem létezhet nagy ablakok és világítás nélkül, amely fényt biztosít a rövid napok során is. A Lava kárpitozott étkezőszék tökéletesen illeszkedik a skandináv országok által inspirált étkezőbe. Az egyszerű varrás és a fém lábak fa dekorral harmonizálnak az asztallal, amely fém elemeket tartalmaz. Kiválóan mutatnak a különböző színekben pompázó székek egyazon asztal mellett. Ne féljen a változástól.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Második esély a sérült bútornak |
|---|---|
| ? Termék színe: | Zöld |
| ? Mélység: | 51 cm |
| ? Magasság: | 90 cm |
| Súly: | 4,2 kg |
| Szélesség: | 43 cm |
| Forgatható: | Nem |
| Háttámla kialakítása: | Teljes háttámla |
| Huzat: | Kárpitozott |
| Huzat anyaga: | Bársonyszövet |
| Karfák: | Karfák nélkül |
| Kialakítás: | Klasszikus |
| Láb típusa: | Négy láb |
| Lábak anyaga: | Fém |
| Minta: | Két szín |
| Ülésmagasság: | 48,5 cm |
| Ülésmélység: | 38,5 cm |
| Ülésszélesség: | 43 cm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
