AKCIÓ Mentás irodai szék AVOLA VELVET II. osztály
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- Bársony szövet: Mentás
- Fém: Króm kivitel
- Műanyag
Méretek
- Szélesség: 46,5 cm
- Ülőfelület szélessége: 46,5 cm
- Mélység: 55,5 cm
- Ülőmélység: 36,5 cm
- Magasság: 72,5–86,5 cm
- Ülőmagasság: 42–53 cm
- Kerekek átmérője: 5 cm
- Kerekek teljes szélessége: 5 cm
- A szék alsó részének átmérője kerekekkel: 52 cm
- Teherbírás: 110 kg
Kialakítás
- Bársony kárpitozott ülőrész
- OEKO-TEX® Standard 100 tanúsítvánnyal rendelkező huzat
- Állítható ülőmagasság
- Ergonomikusan formázott ülőfelület
- Forgó irodai szék kerekekkel
- Szétszerelt állapotban szállítjuk
Stílus és komfort egyensúlyban
Tegye elegánsabbá és kényelmesebbé a munkaterét. Ez a szék nemcsak funkcionális eleme a helyiségnek, hanem stílusos kiegészítő is, amely támogatja a termelékenységet és biztosítja a mindennapi kényelmet. A mentás színű bársony bevonat friss hangulatot varázsol az enteriőrbe. Ideális választás mindennapi munkához, tanuláshoz és pihenéshez is. Az állítható ülőmagasság és a forgó alap rugalmasságot biztosít, amelyet a dinamikus nap során értékelni fog.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Második esély a sérült bútornak |
|---|---|
| ? Termék színe: | Mentol |
| ? Mélység: | 55,5 cm |
| ? Magasság: | 72,5 - 86,5 cm |
| Súly: | 5,7 kg |
| Szélesség: | 46,5 cm |
| Forgatható: | Forgatható |
| Huzat: | Kárpitozott |
| Huzat anyaga: | Bársonyszövet |
| Karfák: | Karfák nélkül |
| Kerekek: | Kerekeken |
| Kialakítás: | Irodai |
| Lábak anyaga: | Fém |
| Teherbírás: | 110 kg |
| Ülésmagasság: | 42 - 53 cm |
| Állíthatóság: | Igen |
| A kerekek anyaga: | Műanyag |
| A tétel elfogyott… | |
Jak vypadají židle v reálu?
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
