AKCIÓ Krémszínű irodai szék AVOLA VELVET II. osztály
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- Bársony szövet: Krémszínű
- Fém: Krómozott felület
- Műanyag
Méretek
- Szélesség: 46,5 cm
- Ülés szélessége: 46,5 cm
- Mélység: 55,5 cm
- Ülésmélység: 36,5 cm
- Magasság: 72,5–86,5 cm
- Ülésmagasság: 42–53 cm
- Kerekek átmérője: 5 cm
- Kerekek teljes szélessége: 5 cm
- A szék alsó részének átmérője kerekekkel: 52 cm
- Teherbírás: 110 kg
Kialakítás
- Az ülés bársony huzattal kárpitozott
- OEKO-TEX® Standard 100 tanúsítványos huzat
- Állítható ülésmagasság
- Ergonomikusan formázott ülés
- Forgatható irodai szék kerekekkel
- Szétszerelt állapotban szállítjuk
Stílus és kényelem egyensúlyban
Adjon egy kis eleganciát és kényelmet munkaterületének. Ez a szék nemcsak funkcionális elem, hanem stílusos kiegészítő is, amely támogatja a termelékenységét és gondoskodik a mindennapi kényelméről. A krémszínű bársony huzat otthonos hangulatot varázsol a belső térbe. Ideális választás mindennapi munkához, tanuláshoz és pihenéshez is. Az állítható ülésmagasság és a forgatható alap rugalmasságot biztosít, amelyet a dinamikus nap során nagyra fog értékelni.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Második esély a sérült bútornak |
|---|---|
| ? Termék színe: | Krém |
| ? Mélység: | 55,5 cm |
| ? Magasság: | 72,5 - 86,5 cm |
| Súly: | 5,7 kg |
| Szélesség: | 46,5 cm |
| Forgatható: | Forgatható |
| Huzat: | Kárpitozott |
| Huzat anyaga: | Bársonyszövet |
| Karfák: | Karfák nélkül |
| Kerekek: | Kerekeken |
| Kialakítás: | Irodai |
| Lábak anyaga: | Fém |
| Teherbírás: | 110 kg |
| Ülésmagasság: | 42 - 53 cm |
| Állíthatóság: | Igen |
| A kerekek anyaga: | Műanyag |
Jak vypadají židle v reálu?
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
