AKCIÓ Krém bársonyszék LIBRA BUTTER CREAM II. osztály
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- Bársonyszövet: Krém
- Fém: Fa dekor
Méretek (± 1 cm)
- Szélesség: 45 cm
- Magasság: 86,5 cm
- Mélység: 54 cm
- Ülésmagasság: 48,5 cm
- Ülésszélesség: 44,5 cm
- Ülésmélység: 39,5 cm
- Súly: 4 kg
- Teherbírás: 110 kg
Kialakítás
- Kárpitozott étkezőszék puha párnázással
- Időtálló dizájn finom tűzéssel
- A huzat anyaga OEKO-TEX® Standard 100 minősítéssel rendelkezik
- Erős fém lábak porszórt bevonattal
- Szétszerelt állapotban szállítjuk
Hozzon létre egy étkező teret, ahova szívesen tér vissza. A LIBRA étkezőszékek nagyszerű kiegészítők mindennapi étkezésekhez és ünnepi alkalmakhoz. Kényelmes kárpitozásukat és stabil felépítésüket nemcsak hosszabb ülések alatt, hanem családi összejövetelek vagy baráti találkozók alkalmával is nagyra értékeli majd. Az egyszerű, de elegáns dizájnnak köszönhetően könnyen illeszkednek különböző enteriőrökbe – a moderntől a rusztikusig. Az LIBRA székek minden napos társai lesznek a kényelmes és stílusos étkezéshez.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Második esély a sérült bútornak |
|---|---|
| ? Termék színe: | Krém |
| ? Mélység: | 54 cm |
| ? Magasság: | 86,5 cm |
| Súly: | 4 kg |
| Szélesség: | 45 cm |
| Forgatható: | Nem |
| Háttámla kialakítása: | Teljes háttámla |
| Huzat: | Kárpitozott |
| Huzat anyaga: | Bársonyszövet |
| Karfák: | Karfák nélkül |
| Kialakítás: | Klasszikus |
| Láb típusa: | Négy láb |
| Lábak anyaga: | Fém |
| Minta: | Két szín |
| Teherbírás: | 110 kg |
| Ülésmagasság: | 48,5 cm |
| Ülésszélesség: | 43 cm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
