AKCIÓ IKAROS DOUBLE 120 x 200 cm ágy, fehér/dub sonoma II. osztály
Termék részletes leírása
Anyag
- Tömör fenyőfa szerkezet
- Tömör fenyőfa lábak
Szín
- Sanoma tölgy / fehér
Méretek
- Külső hossz: 206 cm
- Belső hossz: 200 cm
- Külső szélesség: 128 cm
- Belső szélesség: 120 cm
- Fejvég magassága: 65 cm
- Lábvég magassága: 43 cm
- A rács magassága a padlótól: 25 cm
Kialakítás
- Lakkozott ágy
- Teherbírás 120 kg személyenként
- Az ágyhoz mellékelt szerelési kiegészítők
- Egyszerű összeszerelés
- Lehetőség tárolódoboz és éjjeliszekrények megvásárlására
Használati útmutató az ágyhoz
A csomag tartalma:
- 1x lábvég fejvég
- 1x fejvégi hátlap
- 2x oldallap
- 1x középső léc
- 1x ötödik középláb
- Rögzítő anyagok
- Szerelési útmutató
- Garancia 2 év
HOGYAN KELL ÖSSZESZERELNI EGY TÖMÖRFA ÁGYAT?
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Második esély a sérült bútornak |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| ? Termék színe: | Fehér |
| ? Fa dekoráció: | Sonoma tölgy |
| ? Méret: | 120 x 200 cm |
| Anyaga: | Fa, MDF |
| Ágy teherbírása: | 120 kg személyenként |
| Alkalmas: | Szobák |
| Ár: | 83 000 Ft-ig |
| Az ágyrács magassága a padlótól: | 25 cm |
| Belső hossz: | 200 cm |
| Belső szélesség: | 128 cm |
| Külső hossz: | 206 cm |
| Külső szélesség: | 120 cm |
| Lakkozott: | Igen |
| Magasság a fej résznél: | 65 cm |
| Magasság a láb résznél : | 43 cm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
