AKCIÓ Fekete bársonyszék ASTI fekete lábakkal II. osztályú
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
A szék anyaga
- Bársonyszövet: Fekete
- Fém: Matt fekete
A szék méretei
- Szélesség: 44,5 cm
- Ülés szélessége: 44 cm
- Mélység: 50,5 cm
- Ülőmélység: 38 cm
- Magasság: 87,5 cm
- Ülésmagasság: 47,5 cm
- Teherbírás: 120 kg
A stílus összekapcsolja az egyszerű formákat és a magas funkcionalitást. Tegyen a visszafogott kiegészítők, finom színpaletta és természetes anyagok mellett. A skandináv étkező nagyszerű tartozékai a örökzöld növények, színes teríték és nagy fém lámpák. A skandináv enteriőr nem nélkülözheti a nagy ablakokat és világítást, amely biztosítja a fényt a rövid napok során is. A fekete étkezőszék Asti tökéletesen illeszkedik a skandináv országok által inspirált étkezőbe. Az egyszerű tűzés és fekete lábak összehangolhatók a fémes elemekkel rendelkező asztallal. Kiválóan mutatnak a különböző színű székek egy asztal körül. Ne féljen a változástól.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Második esély a sérült bútornak |
|---|---|
| ? Termék színe: | Fekete |
| ? Mélység: | 50,5 cm |
| ? Magasság: | 87,5 cm |
| Súly: | 3,8 kg |
| Szélesség: | 44,5 cm |
| Forgatható: | Nem |
| Háttámla kialakítása: | Teljes háttámla |
| Huzat: | Kárpitozott |
| Huzat anyaga: | Bársonyszövet |
| Karfák: | Karfák nélkül |
| Kialakítás: | Klasszikus |
| Láb típusa: | Négy láb |
| Lábak anyaga: | Fém |
| Minta: | Egyszínű |
| Ülésmagasság: | 47,5 cm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
